Блог: Школа здорового образа жизни

1 2 3 4 5 6 7  
фіброміома матки
Фіброміома - не вирок, або 10 цікавих фактів про фіброміому.

Досить поширеною є думка про те, що фіброміома – це злоякісне утворення або, принаймні, стан, який може до нього призвести. Тому поспішаємо спростувати це твердження!

Це захворювання досить часто серед представниць «слабкої» статі. 

читать далее >>
фіброміома
ЛАПАРОСКОПІЯ - ЦЕ ШАНС ДЛЯ ЖІНКИ ЗАЛИШАТИСЯ ТАКОЮ, ЯКОЮ СТВОРИЛА ЇЇ ПРИРОДА!

Сучасні лапароскопічні методи лікування дозволяють звести до мінімуму операційне втручання, тим самим забезпечивши збереження жіночих дітородних органів. Це є надзвичайно важливим кроком у розвитку медичної практики

читать далее >>
киста яєчника
КІСТА ЯЄЧНИКА. ЛІКУВАТИ ЧИ НІ?

Сучасні методи лікування кист яєчників дозволяють не тільки досягти збереження яєчників для жінки, але і вирішують естетичну проблему. Одним з найбільш ефективних методів є лапароскопія

читать далее >>
передчасна еякуляція
ПЕРЕДЧАСНА ЕЯКУЛЯЦІЯ. А У ВАС ГАРМОНІЙНЕ СТАТЕВЕ ЖИТТЯ?

Найбільш базовий інстинкт, що забезпечує процвітання виду – інстинкт розмноження. Це основне бажання притаманне всім без винятку живим організмам. 

читать далее >>
рак простати
ЛАПАРОСКОПІЧНА РАДИКАЛЬНА ПРОСТАТЕКТОМІЯ – це шанс на довге і комфортне життя для чоловіка.

Було проведено багато досліджень і зламано багато списів на теренах вибору найефективнішого методу лікування раку простати. 
На сьогодні, найкращим методом лікування раку простати при локальних формах є радикальне видалення залози. 

читать далее >>
цистит
Уникнути загострення циститу весною просто!

З приходом весни організм людини автоматично налаштовується на початок чогось нового і незвіданого. Але інколи широкі поривання душі не завжди спроможне підтримати фізичне здоров’я. Адже саме навесні й восени відбувається загострення хвороб. І цистит не є винятком.
Чому ж захворювання прогресує або відбувається рецидив саме в цей період? 

читать далее >>
видалення жовчного міхура
ЩО МОЖНА ЇСТИ І ЧОГО НЕ МОЖНА ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЖОВЧНОГО МІХУРА.

Більшість оперативних втручань вимагають проходження реабілітаційного періоду та дотримання дієти. 
Особливий раціон після видалення жовчного міхура має за мету відновити функцію виділення жовчі та процес обміну речовин. 
Найбільш жорсткою є дієта першої післяопераційної доби. 

читать далее >>
Очищаем кожу лица с помощью пилинг-скраба «Проросшие зёрна»

Любая современная женщина стремится сохранить красоту и молодость своей кожи. Секрет успеха – в правильно подобранных косметических средствах. Огромное количество такой продукции предоставляет нам современный рынок. Одним из лучших производителей, который предлагает нам такие средства, является торговая марка «White mandarin».

 

читать далее >>
клиника Биляка
Медицинская помощь европейского уровня на Закарпатье.

Закарпатье – уникальная для Украины и Европы территория. Горный ландшафт, самобытная культура и природа… Природа щедро оделила этот край целебными ресурсами.

В Закарпатье расположена и частная клиника заслуженного врача Украины,  Степана Томовича Биляка. Это – врач, который первым в Украине провёл в 1992 году лапароскопическую операцию (по удалению жёлчного пузыря).

Не останавливаясь на достигнутом, С.Т. Биляк привнёс много нового и уникального в хирургию лапароскопического доступа. Самое лучшее было отобрано для клиники.

 

читать далее >>
стокгольм
Любите путешествовать?

Если Вы давно мечтаете посетить Северную Европу, но еще не определились, куда же поехать, тогда эта статья точно для Вас! Оптимальным местом, как для романтической поездки вдвоем, так и для семейного отдыха является столица Швеции – Стокгольм, или как его часто называют «Северная Венеция».

читать далее >>
1 2 3 4 5 6 7